Мазут

Про мазут можно говорити і писато багато, але це буде не що інше, ніж переписування і переказування. В Інтернеті досить багато про мазут інформації, відео, описів, відгуків і т.д. і т.п. Зазначимо лише декілька моментів.

Мазут є підакцизним товаром. Виробники та імпортери повинні сплачувати акцизний збір у розмірі 102 євро/тонна (2015 рік). Тому вартість мазута може коливатись від 5500 грн/т до 12500 грн/т в залежності від походження (легальності), назви у бухгалтерських  документах  та якості.

З кожним роком все більше споживачів переходять на більш зручні види палива – пічні палива, газ, або дешевші – газ, пелети, вугілля. Температура застигання мазуту залижить від показника в’язкості та починається від +5 градусів і досягає +100 градусів.  Тому мазутні господарства вимушені мати можливість підігрівати мазут для його спалювання, що є більш клопотною справою, в порівнянні із рідкими паливами з температурою застигання нижче -18.

Споживання мазуту в Україні в якості палива на ТЕЦ, за данними Мінстату, в 2013 розі скоротилось на 37,5 %, в порівнянні з 2012, до 191,5 тис. тонн в рік. Загалом було вироблено 600 тис. тонн мазуту.

Перехід на тверді типи палив або на газ потребує значних витрат, тому в нашій країні залишається досить велика кількість споживачів.

Вартість мазуту ви можете дізнатись зв’язавшись з нами

Використання мазуту нетрадиційними методами можна побачити переглянувше наступне відео ))